Producenci

Krzem organiczny z pędów bambusa, liposomalna witamina K2, cynk, magnez, kolagen, witamina D3, bor, jod, wapń, chondroityna – to tylko niektóre z obowiązkowych elementów zdrowej diety. Ich niedobory mogą prowadzić do osłabienia kości oraz stawów. Z czego mogą te niedobory wynikać? Przede wszystkim z nieodpowiedniej diety ubogiej w poszczególne składniki odżywcze. Należy również pamiętać, że istnieją sytuacje, w których zwiększa się zapotrzebowanie na wapń czy witaminę D, co z kolei wiąże się z koniecznością zmiany bądź uzupełnienia diety. Dotyczy to w szczególności kobiet w okresie menopauzy, osób starszych i nie tylko.

Większość tych składników możemy dostarczyć organizmowi wraz z pożywieniem. Dietę można też uzupełnić za pomocą suplementów. W asortymencie posiadamy bogaty wybór preparatów dostarczających organizmowi substancji wspierających prawidłowe funkcjonowanie stawów i kości. Preparaty wzmacniające dostępne są w formie tabletek, kapsułek, płynów oraz proszku do sporządzania zawiesiny.

Wśród proponowanych przez nas suplementów znajdą Państwo preparaty od takich producentów jak Akuna, Aliness, Avitale, Genexo, Invex Remedies, LIPOSOL, LivOnLabs, NSP Nature's Sunshine Products.

Dlaczego nasze stawy i kości wymagają wsparcia?

Intensywne uprawianie sportów bądź wręcz przeciwnie – zbyt mała ilość ruchu, nieprawidłowa pozycja podczas pracy przed komputerem, ciężka praca fizyczna, obciążenia genetyczne, nadwaga, nieprawidłowa dieta… Wszystko to sprawia, że nasze kości i stawy narażone są na ogólne osłabienie, ścieranie chrząstki, dolegliwości bólowe i nie tylko. Dlatego tak ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia uwzględniającego aktywność fizyczną oraz zbilansowaną dietę, której uzupełnienie mogą stanowić produkty wzmacniające stawy i kości. Oczywiście, same suplementy nie zregenerują organizmu, nie wyleczą dolegliwości i nie zastąpią zdrowej diety – preparaty te należy traktować jako dodatkowe uzupełnienie niedoborów witamin i minerałów wspierających prawidłowe funkcjonowanie stawów czy kości.

Stawy, kości, mięśnie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl