Wieczna młodość czyli jak rodzić się całe życie.

Wieczna młodość czyli jak rodzić się całe życie.

Czy wiesz ile masz lat? Mam szczególnie dobrą wiadomość dla Pań. Naprawdę jesteśmy znacznie młodsi niż nasza metryka. Nasze komórki w organizmie obumierają i są zastępowane nowymi, czyli podlegają wymianie, są w różnym wieku, a każdy twój organ zmienia się w innym tempie. Jeżeli zostanie zaburzona wymiana tkanek w twoim ciele poprzez toksyny, pojawiają się choroby, do których głównie należy cukrzyca, nowotwory, schorzenia oczu i serca, układu krążenia, zmiany hormonalne.  

Czy na pewno trzeba się suplementować poprzez dostarczanie organizmowi odpowiednich minerałów i witamin ?

Otóż nie wszystkie z nich żywność  dostarcza w odpowiednich ilościach. Jeżeli cenisz sobie swoje życie , sprawdź czy pobierasz  w pożywieniu to wszystko co jest niezbędne. Jeżeli nie, to uzupełnij  pożywienie suplementami, witaminami, minerałami, bakteriami probiotycznymi. Witaminy są wytwarzane przez rośliny, minerały niestety nie. Pobierane są przez rośliny z gleby i wody. Niestety gleba jest często pozbawiona minerałów . Dobre suplementy i minerały to najtańsze i najlepsze zabezpieczenie życia.

PRO B11 NSP

Pro B11 Naturalne bakterie probiotyczne 90 kapsułek Nature's Sunshine®

Dobry stan zdrowia zaczyna się od równowagi, szczególnie w układzie jelitowym, gdzie naturalne bakterie jelitowe pomagają zachować delikatną równowagę przyjaznych mikroorganizmów w jelitach. Utrzymanie zdrowej flory jelitowej pomaga nam trawić i wchłaniać białka oraz wytwarzać witaminy z grupy B. Pomaga również chronić ścianę jelita i zapobiega rozwojowi bardziej szkodliwych organizmów. Niedawne badania naukowe sugerują, że „żywe bakterie” są cenną częścią zdrowej diety, ponieważ pełnią rolę naturalnych promotorów zdrowia, zasiedlając przewód pokarmowy przyjaznymi drobnoustrojami. Delikatna równowaga zdrowej flory jelitowej może zostać zakłócona przez wiele okoliczności, w tym stosowanie antybiotyków, nadmiar alkoholu, stres, choroby i narażenie na toksyny środowiskowe

ProbioBalance Bifidobacterium Forte No foss

    

Utrzymanie prawidłowego funkcjonowania jelit

ProbioBalance by Aliness® Bifidobacterium Balance jest miksem pięciu szczepów bakterii z rodziny Bifidobacterium.

Suplement diety ProbioBalance Bifidobacterium Balance forte zawiera 20 miliardów bakterii w każdej kapsułce. Każda bakteria została pokryta podwójną warstwą lipidową zapewniającą skuteczną barierę i umożliwiającą bezpieczne przechodzenie bakterii przez kwaśne środowisko żołądka, aby dotrzeć do jelit w stanie nienaruszonym, gdzie ma wykazywać swoją aktywność biologiczną.

W celu zapewnienia najwyżej jakości produktu przez cały okres daty jego ważności, na etapie produkcyjnym, dodawane jest 20% naddatku technologicznego czyli ok. 20% więcej bakterii do każdej kapsułki.

Polecane kompleksy witamin i minerałów:

 

Chlorofil w płynie NSP

Chlorofil odpowiada za zielony, intensywny i żywy kolor liści. Jest barwnikiem (pigmentem) pochodzenia roślinnego posiadającym unikatowe cechy. Najlepszym źródłem chlorofilu są warzywa. Rośliny, aby rosnąć i egzystować, wymagają powietrza, wody, oraz słońca - to wszystko, aby zadziałała fotosynteza. Chlorofil przechwytuje energię słoneczną i magazynuje ją, dzięki temu powstaje zielony kolor, a do tego pokarm oraz produkt uboczny roślin, czyli tlen. W ludzkim organizmie co kilka sekund umierają miliony komórek, które zastępowane są nowymi, odżywianymi pokarmem z dostarczonych substancji. Jeżeli nasza dieta jest uboga w światło, to rozwijające się komórki mają niski poziom witalności, przekłada się to bezpośrednio na przyspieszony proces starzenia. Większość osób spożywa zbyt duże ilości produktów zakwaszających, zapominając o tym, jak istotny jest chlorofil w warzywach. Są to między innymi: cukry - słodycze w różnej postaci, kawy, herbaty, napoje gazowane, soki, mięsa oraz nabiał. Tego nie można bagatelizować, ponieważ w konsekwencji prowadzi do wielu niebezpiecznych chorób.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl