NMN z resweratrolem 300mg/100mg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 149,90 zł 149.90
ilość szt.
Zyskujesz 149 pkt [?]

towar niedostępny

Ocena: 4.71428
Producent: Aliness
Kod produktu: 554

Opis

NMN z resweratrolem 300mg/100mg

Suplement diety

30 kapsułek VEGE

NMN UTHEVER® 300 mg

Resweratrol Veri-te™ 100 mg

Synergiczne działanie oryginalnego mononukleotydu nikotynamidu UTHEVER®  oraz naturalnego resweratrolu Veri-te™ Resveratrol

Czym jest NMN?

Mononukleotyd nikotynamidu (NMN) to naturalnie występujący w organizmie metabolit niacyny, czyli Witaminy B3. Cząsteczka NMN ma jednak znacznie bardziej złożoną budowę niż niacyna, stanowi bowiem połączenie trzech związków – amidu kwasu nikotynowego, rybozy i kwasu fosforowego.

Charakterystyczna budowa molekularna sprawia, że w organizmie NMN jest wykorzystywany jako prekursor NAD+, będącego podstawowym paliwem procesów zachodzących wewnątrz mitochondriów a także kofaktorem dla ważnych białek funkcyjnych, takich jak sirtuiny, czy białka PARP biorące udział w regeneracji i naprawie DNA.

Dlatego mononukleotyd nikotynamidu wzbudza w ostatnim czasie coraz większe zainteresowanie i staje się jednym z wiodących trendów w dziedzinie anty-aging, szczególnie tych związanych z wewnętrzną, komórkową odnową organizmu.

UTHEVER®. Naukowo zweryfikowane bezpieczeństwo i skuteczność!

UTHEVER® to pierwszy i jedyny na świecie NMN, który został tak szeroko i kompleksowo przebadany. Według klinicznych baz danych WHO i rządu Stanów Zjednoczonych badania kliniczne nad UTHEVER® prowadzone są na największą skalę spośród wszystkich innych badanych NMN.

BADANIE KLINICZNE

Wieloośrodkowe, randomizowane, z podwójnie ślepą próbą, równoległe badanie, kontrolowane placebo w celu oceny skuteczności i bezpieczeństwa NMN UTHEVER® w doustnej suplementacji u osób w średnim wieku i starszych

Przebieg:

Badanie przeprowadzono na 66 zdrowych osobach w wieku od 40 do 65 lat, którym zalecono przyjmowanie dwóch kapsułek (każda zawierająca 150 mg NMN lub skrobi w proszku) raz dziennie po śniadaniu przez 60 dni.

Wyniki:

W 30 dniu poziomy NAD+/NADH w surowicy wykazały istotny wzrost, tj. o 11,3%, podczas gdy grupa placebo nie wykazała żadnych zmian. Pod koniec badania, tj. w dniu 60, poziomy NAD+/NADH wzrosły dalej o 38% w porównaniu do wartości wyjściowej, wobec zaledwie 14,3% w grupie placebo. Na koniec badania średni wskaźnik insulinooporności (HOMA IR) wykazał wzrost o 0,6% w grupie Uthever® i 30,6% w grupie placebo, w stosunku do wartości wyjściowej.

Wnioski:

Wzrost poziomów NAD+/NADH w 30. i 60. dniu zilustrował potencjał UTHEVER® do podniesienia poziomu NAD+ w komórkach, co jest związane z wyższymi poziomami energii i działaniem przeciwstarzeniowym. Zwiększona wrażliwość na insulinę została również powiązana z przeciwdziałaniem starzeniu się.

* Badanie realizowane na większej grupie uczestników w porównaniu do badań klinicznych nad NMN pochodzącymi od innych producentów.

* * Badanie realizowane na większej grupie uczestników w porównaniu do badań klinicznych nad NMN pochodzącymi od innych producentów.

RESWERATROL Veri-te™

Resveratrol Veri-Te™ to wysokiej czystości trans-resweratrol pozyskiwany w naturalnym procesie fermentacji glukozy z udziałem drożdży Saccharomyces cerevisiae. W wyniku procesu fermentacji uzyskuje się 98% trans-resweratrol wolny od wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych (WWA, PAHs). Resweratrol Veri-te™ produkowany jest w Europie, przez renomowaną szwajcarską firmę.

NMN + RESWERATROL. Synergia działania

Teraz w Aliness, synergiczne działanie najlepiej przebadanego na świecie NMN UTHEVER®  w połączeniu z najwyższej jakości, naturalnym reswerartolem Veri-te™ Resveratrol.

Nasz nowy produkt łączy w sobie moc mononukleotydu nikotynamidu (NMN) z silnymi działaniem trans-resweratrolu. Obie molekuły działając w synergii, pozwalają jeszcze skuteczniej zwiększyć ilość NAD+ i aktywować sirtuiny (enzymy), które działają na rzecz ochrony DNA i zdrowia komórek.

Resweratrol można postrzegać jako akcelerator, podczas gdy NMN to paliwo dla procesów aktywacji sirtuin oraz tworzenia NAD+.

Jedna tabletka produktu dostarcza dzienną dawkę 300 mg oryginalnego mononukleotydu nikotynamidu UTHEVER® oraz 100 mg ultraczystego trans-resweratrolu Veri-te™.

Aliness NMN 300 mg z resweratrolem nie zawiera żadnych składników odzwierzęcych, dzięki czemu stanowi produkt odpowiedni dla wegan. Produkt nie zawiera żadnych sztucznych dodatków technologicznych, konserwantów ani barwników.

Składniki: 1 kapsułka

  • Mononukleotyd nikotynamidowy (NMN) UTHEVER®: 300 mg
  • trans-Resweratrol (Veri-te™ Resveratrol): 100 mg

Składniki: mononukleotyd nikotynamidu UTHEVER®, naturalny trans-resweratrol (Veri-te™ Resveratrol), celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca); otoczka kapsułki: (substancja wiążąca: hydroksypropylometyloceluloza)

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1 kapsułka, popijając wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Zawartość opakowania: 30 kapsułek VEGE

Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl