Alveo: zdrowa odpowiedź na problemy współczesności

Alveo: zdrowa odpowiedź na problemy współczesności

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toksyny czyhają na nas wszędzie. Są w pożywieniu, które jadamy na co dzień, w wodzie, którą pijemy i w powietrzu, którym oddychamy. Zatruwają nas substancje, których używamy do „czyszczenia” naszych mieszkań, materiały stosowane do produkcji ubrań i promieniowanie emitowane przez urządzenia elektroniczne, którymi się otaczamy.

Co więcej, nawet nasze ciała same z siebie wytwarzają to, co toksyczne i szkodliwe: postarzające nas i rakotwórcze wolne rodniki, hormony stresu, lęki, negatywne emocje... Wszystko to sprawia, że prawie nie da się żyć, nie zbierając solidnego bagażu chorobotwórczych, zabójczych wprost toksyn. Trujemy się nimi na własne życzenie, ale niebezkarnie: ten toksyczny bagaż powoduje, że stale chorujemy, nasze dzieci są słabsze i bardziej podatne na alergie oraz nietolerancje pokarmowe niż wcześniejsze pokolenia, a do tego częściej niż kiedykolwiek zapadamy na tę najbardziej przerażającą z chorób: raka.

Czy nie da się uciec od toksyn i chorób?

Ponieważ toksyny wydają się nam najzupełniej zwyczajną częścią codzienności, myślimy, że nie musimy nic robić, by nasze organizmy sobie z nimi poradziły. I do pewnego stopnia jest to prawda: ekspozycja na szkodliwe substancje jest współcześnie nieunikniona. Podobnie nieuniknione są stres i lęk. Problem w tym, że gdy zebrać wszystko, okaże się, że nasze ciała są przeciążone i nie dają sobie rady z naturalnym usuwaniem tych wszystkich cywilizacyjnych śmieci: potrzebują do tego pomocy. I taką pomocą dla nich może być Alveo.

Alveo: naturalny suplement diety

Czym jest Alveo? Łatwiej byłoby powiedzieć, czym nie jest. Przede wszystkim: nie jest lekiem. Alveo jest suplementem diety, napojem zawierającym naturalne ekstrakty ze starannie dobranych ziół, których kompleksowe działanie na organizm ma na celu stopniowo doprowadzić wszystkie jego psychiczne i fizyczne funkcje do stanu równowagi. A zrównoważony organizm, jak wiadomo, jest silny i nie choruje.

Skład i działanie Alveo

Napój Alveo został opracowany w połowie lat 90. przez dr. Sohraba Khoshbina – Irańczyka prowadzącego swoją praktykę medyczną w Kanadzie. Doktor Khoshbin poświęcił całe dekady na dobranie idealnego zestawu i proporcji 26 ziół o unikalnym działaniu, które wchodzą w skład Alveo (tutaj możesz poczytać o każdym z nich).

zioła

Alveo nie zawiera alkoholu ani syntetycznych dodatków i jest zamknięte w szklanej butelce – żadnych plastików! Tworzące je zioła pochodzą z upraw ekologicznych. Każdy ekstrakt roślinny składający się na specyfik współpracuje z pozostałymi i wzmacnia ich działanie, które polega na wpływaniu na pracę konkretnego układu ciała: krążenia, pokarmowego, krwionośnego itd. Tylko tego rodzaju całościowe, holistyczne działanie pozwala na doprowadzenie organizmu do stanu równowagi – i utrzymanie go. Działanie Alveo zostało poddane rygorystycznym badaniom fitochemicznym w prestiżowym Instytucie Roślin i Przetworów Zielarskich w Poznaniu. Badania potwierdziły jego wszechstronnie korzystne oddziaływanie specyfiku na organizm.

Poczwórnie lecznicza moc ziół

Włączając Alveo do codziennej diety, uzupełniasz zapotrzebowanie swojego ciała na niezbędne witaminy, składniki mineralne i substancje przeciwzapalne, których – ze względu na zanieczyszczenie środowiska – nie da się mu dostarczyć z konwencjonalnym pożywieniem. Z czasem Alveo poprawia także wchłanianie składników odżywczych przez organizm – odblokowuje kosmki jelitowe i usuwa szkodliwe substancje z pożywienia, wspomagając naturalne procesy regulacyjne ciała oraz zapobiegając zaparciom i innym dolegliwościom układu pokarmowego. Zwiększenie wchłaniania witamin i minerałów ma również szereg innych korzystnych efektów, które na pierwszy rzut oka wydają się niepowiązane z układem pokarmowym: przyjmowanie Alveo poprawia stan skóry, likwidując trądzik i wysypki, oraz sprawia, że włosy i paznokcie nabierają siły i pięknego połysku, a także wzmacnia kości i narządy wewnętrzne oraz powoduje, że czujemy się wypoczęci, ożywieni i pełni energii. Dzięki Alveo pożywienie naprawdę staje się naszym lekarstwem, jak to zalecał już Hipokrates!

Działanie na ciało i umysł

Oczyszczanie i uzupełnianie niezbędnych składników odżywczych to tylko część zbawiennego działania regularnego przyjmowania Alveo na organizm. Nie byłoby ono kompletne, gdyby nie właściwości kojąco-tonizujące oraz immunomodelujące, czyli pobudzające odporność. Te pierwsze są niezwykle ważne: w dzisiejszych czasach, pełnych stresu, niepokojów i lęku, wiele chorób ma podłoże tyleż fizyczne, co psychiczne, i uspokojenie oraz ustabilizowanie układu nerwowego może mieć na ciało prawdziwie uzdrawiający wpływ. Działanie immunomodelujące z kolei zapobiega nawrotom chorób, ogranicza ich destrukcyjny wpływ na organizm oraz minimalizuje ryzyko wystąpienia powikłań, a także przyspiesza usuwanie toksycznych pozostałości konwencjonalnej terapii lekami.

Jak przyjmować Alveo?

Alveo występuje w dwóch wersjach smakowych, dzięki czemu każdy będzie mógł wybrać taką, która najbardziej odpowiada jego osobistym preferencjom: w słodkiej wersji winogronowej (słodzonej miodem) oraz wytrawnej i odświeżającej miętowej (bez dodatku substancji słodzących). Wersje różnią się tylko smakiem, a nie składem i właściwościami.

Systematyczne zażywanie zalecanej dawki Alveo (jedna miarka 28 ml na pół godziny przed pierwszym posiłkiem) powoduje, jak wykazują badania, ustąpienie licznych chorób i dolegliwości, w tym takich, które współczesna medycyna konwencjonalna nazywa nieuleczalnymi, jak cukrzyca typu II, nadciśnienie tętnicze, reumatyzm, łuszczyca czy alergie.

Alveo posiada Certyfikat Głównego Inspektora Sanitarnego i zostało dopuszczone do obrotu w aptekach, zielarniach i sklepach ze zdrową żywnością na terenie całej Polski.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl