Koszt wysyłki

Przy zakupach powyżej 200 zł przesyłka kurierska DHL lub InPost GRATIS !!!

Koszt
Jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wartości zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. 

Wartość zamówienia                  

Paczkomat

Przelew lub Płatność Online

Kurier

Przelew lub Płatność Online

Kurier

Płatność
za pobraniem

do 99,99 zł           
12 zł 13 zł 15 zł
100 zł do 199,99 zł
10 zł
10 zł 12 zł
powyżej 200 zł  
0 0 zł 0zł
 
Czas dostawy

Większość produktów w przypadku płatności przelewem wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie ew. w przypadku płatności online koncie rozliczeniowym, lub po otrzymaniu potwierdzenia przelewu na sklep@najlepszesuplementy.pl

Paczki wysyłane są codziennie około godziny 17.00

Wyjątkiem są produkty przy których czas dostawy zaznaczony jest powyżej 24h

Przesyłki są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL lub InPost oraz paczkomatami InPost. i docierają zazwyczaj następnego dnia po nadaniu.

Przesyłki za pobraniem wysyłane są w dniu złożenia zamówienia jeżeli nastąpi ono do godziny 15.00

!!! OSTRZEŻENIE !!! Skutkiem nie odebrania przesyłki pobraniowej  będzie wystawienie na nazwisko kupującego faktury VAT obciążającej go kosztami wysłania przedmiotu, pakowania i powrotu przesyłki nie odebranej. Termin zapłaty za fakturę będzie wynosił 14 dni od daty otrzymania faktury, niezapłacenie należności spowoduje oddanie niniejszej faktury do firmy windykacyjnej, koszt takiej operacji spowoduje zwiększenie kwoty należności do około 780zł.

W celu uniknięcia takiej sytuacji prosimy, w razie nie otrzymania paczki lub awiza w ciągu 3 dni od dnia wysyłki (o którym informujemy mailowo) o kontakt pod nr. 504 807 689 lub sklep@najlepszesuplementy.pl

Dziękujemy, pomoże nam to usprawnić działanie sklepu i obniży koszty produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl