Jak wspomóc układ krążenia oraz jak zapobiec kłopotliwemu pękaniu naczynek krwionośnych

Jak wspomóc układ krążenia oraz jak zapobiec kłopotliwemu pękaniu naczynek krwionośnych

Układ krążenia człowieka składa się z serca i naczyń krwionośnych wypełnionych krwią.
Krew pompowana przez serce w zamkniętym układzie naczyń krwionośnych tworzy krążenie „małe” (płucne) i krążenie „duże” (obwodowe). Siłą napędową dla przepływu krwi jest różnica ciśnień. W całym układzie obowiązuje zasada ciągłości przepływu: w określonym odcinku czasu taka sama objętość krwi ulega przesunięciu przez poszczególne odcinki układu krążenia. Podczas każdego skurczu lewa komora serca tłoczy krew natlenowaną za pośrednictwem aorty (tętnicy głównej), a w tym samym czasie komora prawa wtłacza krew odtlenowaną tętnicą płucną. 
Układ krążenia pośrednio odpowiedzialny jest za utrzymanie stałego ciśnienia gazów oddechowych i równowagi kwasowo-zasadowej, wodno-elektrolitowej i energetycznej.Krew przenosi do tkanek organizmu tlen, substancje odżywcze i hormony. Natomiast odprowadza dwutlenek węgla i produkty przemiany materii. Krążenie krwi w organizmie odbywa się w zamkniętym układzie naczyń krwionośnych. Krew krąży pod wpływem pracy tłoczącej serca. Z serca na obwód płynie tętnicami, natomiast do serca transportują ją żyły. Krwinki czerwone (powstające w szpiku kostnym) transportują tlen z płuc do wszystkich tkanek organizmu. Krwinki białe (także powstające m. in. w szpiku kostnym) biorą udział w procesach odpornościowych. Płytki krwi (wytwarzane w komórkach siateczki szpiku kostnego) odgrywają ważną rolę w procesach krzepnięcia krwi i hamowania krwawień.

SOK ALOESOWY

Sok Aloesowy jest wspaniałym atrybutem dla odżywienia układu  trawiennego i jelitowego , gdyż łagodzi stan tych tkanek wewnętrznych. W skład jego wchodzą potrzebne składniki odżywcze oraz niezbędne witaminy i minerały. Oprócz oddziaływania wewnętrznego jest doskonałym produktem do wzmacniania i nawilżania skóry.

CHLOROFIL W PŁYNIE

Chlorofil w płynie przede wszystkim oczyszcza krew, limfę i płyny wewnątrz komórkowe, jest wskazany jako produkt regenerujący przewód pokarmowy i wydalniczy. Znakomicie eliminuje z organizmu toksyny,metale ciężkie i wolne rodniki oraz wspomaga oczyszczenie wątroby.

ORGANIC ASHWAGANDHA

Organic  Ashwagandhe  przede wszystkim używamy w okresach napięcia psychicznego i nerwowego. Jest produktem który wspomaga prawidłowe funkcje seksualne , niezwykle korzystnie oddziaływuje na krążenie ,serce i wspomaga działanie układu oddechowego oraz dodaje sił witalnych poprawiając wytrzymałość i samopoczucie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl