Silor+B: potęga organicznego krzemu

Silor+B: potęga organicznego krzemu

Nie od dziś wiadomo, że minerały, aby były możliwie jak najlepiej przyswajalne, powinny występować w formie organicznej. To naturalne: przecież człowiek także jest organiczny, prawda?

Wszystkie cząsteczki naszego organizmu podlegają stałemu rozkładowi i odbudowie. To dlatego, aby prawidłowo funkcjonować, musimy dostarczać sobie odpowiednich dawek tych pierwiastków, które naturalnie występują w naturze: są one naszym budulcem i odpowiadają za sprawny przebieg wszystkich procesów zachodzących w organizmie.

Problem przyswajalności pierwiastków

Kup w sklepie Najlepsze Suplementy: Silor+B 300 ml, 46 zł
Kup w sklepie Najlepsze Suplementy: Silor+B 300 ml, 46 zł

Problem w tym, że niektóre wartościowe – kluczowe! – pierwiastki nie są łatwo przyswajalne: ich cząsteczki są za duże, przez co ich wchłanianie przez błonę komórkową jest utrudnione czy wręcz prawie niemożliwe. Jednym z takich pierwiastków jest krzem, który – choć jest jednym z pierwiastków najszerzej rozpowszechnionych w środowisku naturalnym – jednocześnie jest tym, na którego niedobór cierpi znaczna większość społeczeństwa. A to ma swoje negatywne konsekwencje.

Do czego służy nam krzem?

Krzem ma szeroki i wszechstronny wpływ na organizm. Uelastycznia ścianki naczyń krwionośnych i zapobiega odkładaniu się cholesterolu, dzięki czemu ma bardzo istotne znaczenie w profilaktyce miażdżycy. Wspomaga działanie układu odpornościowego i spowalnia procesy starzenia poprzez stymulowanie syntezy kolagenu w skórze, co ma wyraźny wpływ na jej jędrność i elastyczność. Pomaga zachować młodość na dłużej także pod innymi względami: przeciwdziała osteoporozie, a nawet chorobie Alzheimera (dzięki swojemu pozytywnemu wpływowi na pamięć i procesy poznawcze). Z tego względu suplementacja krzemu jest szczególnie polecana osobom starszym, ale także sportowcom, osobom cierpiącym na schorzenia skóry i włosów (i ludziom, którzy chcą zadbać o piękny wygląd skóry, włosów i paznokci) oraz rekonwalescentom. Niedobory krzemu to przyczyna szeregu bardzo niepokojących zjawisk, takich jak ogólne osłabienie, bóle kręgosłupa, deformacja stawów, kruchość naczyń krwionośnych, nawracające zapalenia zatok, skurcze mięśni i arytmia serca.

Silor+B: wreszcie przyswajalny krzem!

Technologia monojonowa. Zdjęcie: Najlepsze Suplementy
Technologia monojonowa. Zdjęcie: Najlepsze Suplementy

Silor+B to przełom wśród suplementów krzemu: jego organiczna forma znacznie poprawia wchłanianie tego pierwiastka. Zresztą „znacznie” to małe słowo: krzem organiczny ma 70% przyswajalności, podczas gdy nieorganiczny – zaledwie 2%. Ale wysoka przyswajalność krzemu zawartego w preparacie Silor+B jest zasługą czegoś więcej niż tylko organicznej formy tego pierwiastka: niezwykle istotna jest także technologia zastosowana do jego stworzenia. Opatentowana przez Invex Remedies technologia monojonowa pozwala na uzyskanie pojedynczych jonów (czyli właśnie monojonów) pierwiastków takich jak krzem, złoto czy srebro. Takie monojony są o wiele mniejsze od tradycyjnie stosowanych monocząsteczek, a rozdrobnienie bardzo korzystnie wpływa na przyswajanie pierwiastka.

Dlaczego warto przyjmować Silor+B?

Kup w sklepie Najlepsze Suplementy: Silor+B 1000 ml, 129 zł
Kup w sklepie Najlepsze Suplementy: Silor+B 1000 ml, 129 zł

Preparat Silor+B zawiera wzbogacony borem (pierwiastkiem odpowiadającym za prawidłową syntezę wielu ważnych dla naszego zdrowia witamin i minerałów oraz regulującym produkcję hormonów) organiczny krzem w jego najłatwiej przyswajalnej formie. Dzięki płynnej postaci jest łatwy i przyjemny w stosowaniu. Regularne spożywanie go może wspomóc proces oczyszczania organizmu z toksyn, przyspieszyć leczenie chorób oraz zapobiegać pojawianiu się następnych, a także korzystnie wpłynąć na kondycję skóry, włosów i paznokci. Ma także bardzo pozytywny wpływ na układ kostny, hamując postęp zniszczeń wywoływanych przez osteoporozę oraz – w przypadku złamań – aktywując proces mineralizacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl