Zrelaksuj się: odżywcze sole do kąpieli

Zrelaksuj się: odżywcze sole do kąpieli

Po długim i męczącym dniu w pracy nie ma nic przyjemniejszego niż długa, rozkoszna kąpiel w pachnącej wodzie z dodatkiem odżywczych soli. Taka kąpiel nie tylko pomaga się zrelaksować, ale może także mieć liczne pozytywne skutki zdrowotne.

Sole kąpielowe zawierają zestaw dobroczynnych minerałów, które sprawiają, że skóra przestaje być podrażniona i staje się gładka i miękka, umysł odpoczywa, a mięśnie przestają być boleśnie napięte. W zależności od tego, jaką sól wybierzesz, możesz uzyskać nawet więcej pozytywnych efektów!

Kup w sklepie Najlepsze Suplementy: Si Salt, sól do kąpieli odkwaszająco-regenerująca z miedzią. 53 zł

Kup w sklepie Najlepsze Suplementy: SiSalt, sól do kąpieli odkwaszająco-regenerująca z miedzią, 45 zł

Czym są sole kąpielowe?

Sól do kąpieli to rozmaite rozpuszczalne w wodzie, zazwyczaj nieorganiczne krystaliczne cząsteczki, które można dodawać do wody w celu zmiany różnych jej cech: od pH aż po zapach i kolor. Co interesujące, sole kąpielowe mogą mieć różne właściwości i działanie w zależności od tego, jakie ich stężenie się zastosuje – czyli, innymi słowy, w zależności od tego, ile soli dosypiemy do wody.

Zalety stosowania soli kąpielowych

Sole kąpielowe mają dobroczynny wpływ na skórę. Sole kąpielowe z linii SiSalt zaprojektowane zostały w taki sposób, aby kompleksowo wpływać na cały organizm. Atomy pierwiastków przenikają do głębszych warstw naskórka, wygładzając go i zmiękczając, a także normalizując czynności skóry: z tego powodu polecane są osobom cierpiącym na trądzik, łuszczycę i nadmierną potliwość.

Kup w sklepie Najlepsze Suplementy: SiSalt, sól do kąpieli odkwaszająco-regenerująca z miedzią. 53 zł

Kup w sklepie Najlepsze Suplementy: SiSalt, sól do kąpieli odkwaszająco-regenerująca z miedzią, 53 zł

Odżywiona, nawilżona i zdrowa skóra to jednak zdecydowanie nie wszystko: leżąc w gorącej kąpieli, przyswajamy minerały zarówno przez skórę, jak i przez płuca, wdychając je. To sprawia, że taka kąpiel działa rozluźniająco na mięśnie, pomagając w stanach zapalnych i reumatyzmie oraz wszelkiego rodzaju dolegliwościach pourazowych. Kąpiel odkwasza także organizm i poprawia krążenie (co pomaga zmniejszyć obrzęki nóg i poprawić ukrwienie kończyn, czyli pozbyć się problemów z zimnymi dłońmi i stopami). Dzięki solom SiSalt walka z dolegliwościami zdrowotnymi będzie przyjemniejsza niż kiedykolwiek!

Komu polecane są sole SiSalt?

Odżywcza, regenerująca kąpiel to coś, co od czasu do czasu dobrze zrobi każdemu. Z prozdrowotnych właściwości soli SiSalt szczególnie powinni korzystać między innymi sportowcy oraz osoby cierpiące na dolegliwości układu ruchowego lub skóry.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl