Altrient - Liposomalny glutation LivOn

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 499,00 zł 499.00
ilość szt.
Zyskujesz 499 pkt [?]

towar niedostępny

Ocena: 4.47
Producent: LivOnLabs
Kod produktu: 492

Opis

Altrient® Liposomalny Glutation - 30 saszetek

Altrient® Glutathione to najwyższej jakości liposomalny glutation, oferuje maksymalne wchłanianie dające maksymalne efekty działania dzięki opatentowanemu procesowi technologii kapsułkowania liposomalnego.

Altrient® Glutathione dostarcza ten niezbędny składnik odżywczy tam, gdzie jest najbardziej potrzebny: bezpośrednio do komórek.
Glutation jest naturalnie wytwarzany przez nasz organizm i w odróżnieniu od innych składników odżywczych jak np witamina C, nie może być dostarczany w pożywieniu.

MAKSYMALNA ABSORBCJA

Wysoce biodostępny, wykorzystujący klinicznie sprawdzone formuły.

Altrient® Glutathione GSH (zredukowana forma Setria Glutathione) jest liposomalnym glutationem o bardzo wysokiej jakości, zapewniającym doskonałą absorpcję, przewyższającym tradycyjne formy tabletkowe

Glutation jest odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie:

Układu Oddechowego
Układu Nerwowego
Układu Pokarmowego
Układu Sercowo – Naczyniowego

Altrient® Glutathione różni się od innych preparatów doustnych
Tradycyjne doustne formy Glutationu są niszczone przez soki trawienne organizmu i mówi się, że jedynym skutecznym sposobem na zwiększenie jego poziomu są czasochłonne, niewygodne i drogie wlewy dożylne.
DO TERAZ...
 
W Altrient® Glutathione jest on zamykany w mikro pęcherzykach - liposomach, wykonanych z Podstawowych Fosfolipidów, które chronią go przed zniszczeniem przez soki trawienne. W krótkim czasie po przyjęciu maleńkie liposomy są transportowane bezpośrednio do krwiobiegu i do komórek.
Liposomalny Glutation jest ekscytującym suplementem, dostarcza wprost do komórek najsilniejszy przeciwutleniacz w organizmie, którego obecności wymaga każda komórka.

Dlaczego lekarze i naukowcy z dziedziny medycyny na całym świecie zachęcają ludzi do zwiększania poziomu Glutationu?

Wykazano, że wpływ stresu fizycznego i emocjonalnego, patogenów, toksyn, wolnych rodników i procesów starzenia się znacznie obniża poziom glutationu w organizmie.

Dlaczego Altrient® Glutathione jest jednym z najbardziej skutecznych i opłacalnych sposobów na zwiększenie poziomu Glutationu?

Biodostępność do 98% absorpcji osiągana jest dzięki inteligentnej kombinacji glutationu i niezbędnych fosfolipidów, które tworzą główną część naszych błon komórkowych. W procesie produkcji fosfolipidy tworzą małe kuleczki tłuszczowe wokół glutationu zwane liposomami.

Te mikroskopijne kulki liposomalne są prawie w 100% biodostępne. Dzięki nim Altrient® Glutathione jest tak skuteczny, ponieważ prawie cała zawartość każdej saszetki przedostaje się do systemu.
Altrient® Glutathione: jeden z najbardziej skutecznych i opłacalnych sposobów na zwiększenie poziomu cennego GSH*
*GSH - zredukowana forma glutationu.

Dlaczego liposomalny Glutation Altrient® jest skutecznym rozwiązaniem na braki tego tripeptydu w organizmie?

Inteligentne liposomy LivOn Labs™ transportują nienaruszony GSH przez układ trawienny i dostarczają go bezpośrednio do krwiobiegu.

Stamtąd jest dalej wchłaniany do komórek w stanie nienaruszonym i gotowy do pracy. Inne formy doustne glutationu są niszczone w żołądku, więc jedynym sposobem na zwiększenie jego poziomu były wlewy lub prekursory.

Trzy prekursory aminokwasów wykorzystywane do syntezy Glutationu są również wykorzystywane w organizmie do innych celów; mogą więc zostać zużyte zanim dotrą do komórek. Ponieważ nie wiemy, ile glutationu-GSH wytwarza organizm z przeżywających prekursorów, konsekwentne dawkowanie jest bardzo trudne. Te dwa problemy rozwiązano stosując liposomalny glutation, aby dostarczyć nienaruszony GSH - glutation bezpośrednio do krwi.

Jak pokonać bariery wchłanialności Glutationu?

Organizm wytwarza Glutation za pomocą białka zwanego peptydem. Najwyższe stężenie tego białka znajduje się w wątrobie, ponieważ ten organ oczyszcza organizm z toksyn. Jest to wyjątkowy przeciwutleniacz, ponieważ jako jedyny może pracować z enzymami, takimi jak peroksydaza glutationowa, zapobiegając utlenianiu błon. Pomaga także aktywować witaminę E i witaminę C.

Dostarczenie Glutationu do organizmu nie jest takie proste, ponieważ ulega on zniszczeniu w żołądku. Liposomalny Glutation Altrient® ma tę zaletę, że jest chroniony przed działaniem soków trawiennych dzięki inteligentnemu procesowi produkcji. Glutation i niezbędne fosfolipidy łączą się tworząc maleńkie pęcherzyki tłuszczowe znane jako liposomy, które są prawie w 100% biodostępne. Niezbędne fosfolipidy zamykają się, chronią, a następnie uwalniają Glutation tam, gdzie jest potrzebny. Efekt jest taki sam jak dostarczanie glutationu dożylnie.

Czy glutation w produkcie Altrient® Glutathione jest zredukowany?

Tak. Altrient® Glutathione posiada formę zredukowaną (GSH), co oznacza, że jest gotowy do pracy wewnątrz komórki i nie wykorzystuje dodatkowej energii z mitochondriów.

Czym spowodowany jest specyficzny zapach Glutationu?

Specyficzny zapach Glutationu wynika z jego budowy (wiązania siarkowe) i jest jego naturalną cechą.


Tradycyjne formy doustne nie sprawdzają się w przypadku glutationu ponieważ są niszczone przez soki trawienne. Dlatego uznano, że jedyną możliwą terapią jest droga i uciążliwa terapia dożylna.

Aż do teraz…
Altrient ® GSH to glutation zamknięty w liposomach zbudowanych z podstawowych fosfolipidów (Essential Phospholipids), które chronią go przed zniszczeniem przez soki trawienne, ale też umożliwiają przedostanie się liposomu wraz z zawartością przez błony komórkowe.
W ciągu kilku minut od przyjęcia Altrientu®GSH, drobne liposomy wypełnione glutationem transportowane sąbezpośrednio do krwiobiegu, a stamtąd do wnętrza komórek. To sprawia, że Altrient ® GSH jest jednym z najbardziej efektywnych i opłacalnych sposobów zwiększania poziomu glutationu w organizmie.

Składniki:
 

woda; fosfolipidy z lecytyny sojowej*; L-Glutation, alkohol (etanol), regulator kwasowości: wodorotlenek potasu

Glutation firmy LivOn jest wolny od:

GMO
Cukru i substancji słodzących
Pszenicy
Glutenu
Drożdży
Laktozy
Produktów pochodzenia zwierzęcego
Heksanu
Protein sojowych
Sztucznych barwników
Sztucznych aromatów

Dodatkowe informacje:

Glutation a stres oksydacyjny

Stres oksydacyjny, czyli reakcja organizmu na pojawienie się dużej ilości wolnych rodników, jest bardzo niebezpiecznym stanem. Nie tylko sprzyja powstawaniu chorób, ale także przyspiesza proces starzenia się (degeneracji) organizmu. Glutation i enzymy mu pokrewne przeciwdziała namnażaniu się wolnych rodników, zapobiegając negatywnym skutkom stresu oksydacyjnego. Nie jest to jednak jedyna ważna funkcja glutationu: wspiera on także układ immunologiczny, dbając o odpowiednio szybkie tempo reakcji na infekcje, a także bierze udział w procesie odtruwania organizmu. Nietrudno więc domyślić się, że niski – zbyt niski – poziom glutationu może z czasem dać rezultat w postaci występowania niebezpiecznych stanów obniżenia odporności i ogólnego osłabienia organizmu. Niedobór glutationu może też prowadzić do chorób oczu, schorzeń układu immunologicznego i nieprawidłowego funkcjonowania innych układów, a nawet do zaburzeń psychicznych.

Źródła glutationu

Podstawowym problemem z glutationem jest jego słaba przyswajalność: trzeba starannie dobranych suplementów albo dużej ilości zawierających pokarmów odpowiednie składniki (glutation jest dość prostą cząsteczką złożoną z glicyny, glutaminy i bogatej w siarkę cysteiny), żeby utrzymywać jego pożądane stężenie w organizmie. Jakie to pokarmy? Przede wszystkim warzywa zielone lub zawierające związki siarki: brukselka, brokuły, czosnek, jarmuż, cebula, szpinak, kapusta. Ponadto warto sięgnąć po rośliny bogate w tłuszcze, na przykład orzechy (zwłaszcza włoskie) i awokado.

Altrient® GSH: doustny suplement glutationu

Przez długi czas osoby, które musiały suplementować glutation, poddawane były uciążliwej terapii dożylnej. Na szczęście czasy te już minęły: wszystko dzięki Altrientowi® GSH, glutationowi zamkniętemu w liposomach zbudowanych z fosfolipidów, chroniących tę dobroczynną substancję przed zniszczeniem przez soki trawienne. Altrient® GSH to łatwy, wygodny sposób na uzupełnienie poziomu glutationu w organizmie.

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl