Witamina K2 MK-7 100 µg z Natto + D3 Aliness

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 39,90 zł 39.90
ilość szt.
Zyskujesz 39 pkt [?]

towar niedostępny

Ocena: 4.25
Producent: Aliness
Kod produktu: 252

Opis

Aliness Witamina K2 MK-7 100 µg z Natto + D3

60 kapsułek

Suplement diety

 

W 100% naturalna witamina K2 w postaci MK-7 w dawce FORTE 200µg w połączeniu z witaminą D3 o wysokiej dawce 2000 j.m.

 

Składniki

1 kapsułka

%RWS*

100% Naturalna Witamina K2 (VitaMK7® the most advanced K2 Menaquinone 7)

100 mcg (µg)

125%

Witamina D3 (cholekalcyferol)

50 mcg (µg)

1000%

*RWS – dzienna referencyjna wartość spożycia

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka dziennie w trakcie posiłku.

Witamina K2 MK7 to naturalne źródło zdrowia.
Przestrzegamy Państwa przed zakupem syntetycznej formy witaminy K2 !

Takie preparaty chemiczne charakteryzują się znacznie niższą wchłanialnością, ponieważ mają niewłaściwe obliczoną masę czystego menachinonu.
Badania laboratoryjne udowodniły, że działanie terapeutyczne witaminy K2 jest zauważalne dopiero przy ilości 75 mcg czystego menachinonu, a nie surowca. 1 kg surowca witaminy K2 zawiera max. 0,2% czystego menachinonu, co powoduje błędne obliczanie użytego surowca. Niestety większość ogólnodostępnych preparatów nie spełnia tych norm. To preparaty, których skuteczność lecznicza jest znikoma.

Czy wiesz, że w branży farmaceutycznej występuje tylko czterech producentów wytwarzających naturalną witaminę K2, z czego tylko dwie przy użyciu bakterii Bacillus Subtilis Natto, pozostałe dwie przy użyciu innego szczepu Bacillus licheniformis. Pozostali producenci dostarczają wyłącznie syntetyczne formy witaminy K2, których działanie jest nieudowodnione naukowo. W 100% naturalny Menachinon -7 zawarty w witaminie K2 marki Aliness pochodzi od jedynego producenta europejskiego.

Witamina K1 (filochinon) oraz witamina K2 (menachinon) stanowią dwie najistotniejsze formy witaminy K znajdujące się pożywieniu. Witamina K1 zawarta jest w zielonych warzywach, liściastych szpinaku, brokułach, itp. To składnik, który odgrywa kluczową rolę w krzepnięciu krwi.

 

Optymalna dawka, która gwarantuje efektywne działanie witaminy K2 to 100µg dziennie. Jedno opakowanie na 2 miesiące stosowania.

Osoby pragnące dostarczyć swojemu organizmowi witaminę K2 w postaci pożywienia, znajdą ją w Natto, czyli w tradycyjnej japońskiej potrawie. Jest to związek znacznie lepiej wchłanialny niż witamina K1. Wśród wielu osób pojawiła się opinia, że soja jest rośliną przyczyniającą się do produkcji witaminy K2. Jest to błąd, ponieważ jedyny laboratoryjny sposób pozyskiwania naturalnej witaminy K2 opiera się na wykorzystaniu bakterii Bacillus Subtilis Natto , czyli dokładnie tych właśnie bakterii znalezionych w potrawie o nazwie Natto.

Witamina K2 występuje w wysokim stężeniu w natto - tradycyjnej japońskiej potrawie i jest dużo lepiej wchłaniana przez organizm niż witamina K1.

Witamina K2 MK7 to opatentowana forma witaminy K2, której proces produkcji opiera się na naturalnych składnikach. To preparat, który wyróżnia się doskonałą przyswajalnością, która została potwierdzona przez EFSA (Europejska Agencja d.s. żywności).

Witamina K2 w formie preparatu MK7 zostaje po zażyciu przetransportowana do wątroby oraz innych tkanek organizmu takich jak kości, oraz ściany naczyń tętniczych. W tych miejscach witamina K2 MK7 gromadzi się, wpływając na lepszą biodostępność i dłuższy okres półtrwania. To bez wątpienia związek bezpośrednio wpływający na prawidłowy rozwój układu kostnego oraz zapobiegający pojawianiu się złogów wapnia w tętnicach.

Naturalna witamina K2, którą znajdziecie Państwo w preparacie MK7 jest również niezbędnym składnikiem umożliwiającym transport wapnia do kości oraz jego właściwą regulację. Warto pamiętać, że nadmiar wapnia powoduje miażdżycę w organizmie, która prowadzi do niebezpiecznego nadciśnienia. Zażywanie witaminy K2 MK7 jest obecnie najskuteczniejszym rozwiązaniem zapobiegającym pojawieniu się tej dolegliwości.

Witamina K2 MK7 to opatentowana forma witaminy K2 VitaMK7® , której proces produkcji opiera się na naturalnych składnikach. To preparat, który wyróżnia się doskonałą przyswajalnością, która została potwierdzona przez EFSA (Europejska Agencja d.s. żywności).

Witamina D3:
- gwarantuje wysoką odporność organizmu.
- wspomaga wchłanianie wapnia i fosforu.
- zapewnia prawidłowy poziom wapnia we krwi.
- przyczynia się do prawidłowej budowy zębów.
- wspiera prawidłowe funkcjonowanie mięśni.
- przyczynia się do prawidłowego rozwoju układu kostnego.

Źródłem naturalnej Witamin D3 lanolina, którą wykorzystuje się do uzyskania 7-Dehydrocholesterolu. Jest to organiczna pochodnej cholesterolu.

7-Dehydrocholesterol jest związkiem startowym do produkcji cholekalcyferolu. W wyniku procesów produkcyjnych otrzymywana jest witamina D3 powstała w analogiczny sposób jak u człowieka – czyli jak przez ekspozycję skóry na słońce.

 

WYSOKA ZAWARTOŚĆ WITAMINY D3 - AŻ 2000 J.M.

Preparat Aliness to innowacyjne połączenie Witaminy K2 MK7 wraz z Witaminą D3, który odgrywa kluczową rolę w procesie budowania i utrzymywania zdrowych i mocnych kości.

Więcej o samej witaminie K2 w postaci VitaMK7®:

Czy VitaMK7® jest najbardziej zaawansowanym produktem K2 menachinon 7 na rynku?

Tak. VitaMK7® pochodzi ze źródeł naturalnych. Powstaje w opatentowanym procesie biofermentacji przy udziale kultur bakterii Bacillus subtilis natto. W procesie fermentacji nie biorą udziału żadne inne bakterie, które są stosowane w innych formach (np. syntetycznych).

All-trans menachinon 7?

VitaMK7® Zawiera > 99% all-trans menachinonu 7 (czyli czystego źródła witaminy K2). Źródła syntetyczne zawierają maksymalnie 95% witaminy K2.
Dodatkowo
VitaMK7®:
• nie zawiera zanieczyszczeń i pozostałości z procesu fermentacji
• nie ma pozostałości bakteryjnych
• nie zawiera domieszek syntetycznych form
• nie bierze udziału w żadnych syntetycznych procesach

Czy VitaMK7® jest całkowicie wolne od alergenów i soi?

Tak. Z pełną odpowiedzialnością możemy zaświadczyć, że produkt nie zawiera alergenów ani soi, która jest wykorzystywana do produkcji innych, nienaturalnych w 100% form witaminy K2.

VitaMK7® nie zawiera:
• alergenów
• soi i jej pochodnych
• składników genetycznie modyfikowanych GMO
• glutenu
• laktozy
• pestycydów i toksyn

Czy w procesie wytwarzania VitaMK7®używa się substancji chemicznych i rozcieńczalników?

Cały proces produkcji VitaMK7® jest w 100% naturalny, a w trakcie całego procesu pozyskiwania K2 nie używa się żadnych substancji chemicznych ani rozcieńczalników. Ten unikalny proces produkcji został opatentowany w Europie, USA i Japonii. Całkowitą nieobecność rozpuszczalników mogą zagwarantować wyłącznie mocno zaawansowane technologie.

Czy produkt posiada certyfikat koszerności i nadaje się dla wszystkich wegetarian?

Tak. VitaMK7® otrzymał Certyfikat KOF-K. Nie zawiera żadnych składników zwierzęcych (należy wysypać i spożyć tylko zawartość kapsułki; w zależności od produktu kapsułka może być celulozowa lub żelatynowa).

Czy VitaMK7® jest najbardziej stabilną formą K2 menachinonu 7 dostępną na rynku?

Tak. VitaMK7® jest stabilna 36 miesięcy w temperaturze pokojowej osłaniając od światła. Dodatkowo jest stabilna w połączeniu z wapniem i witaminą D3.

Jaka jest różnicą między witaminą K2 MK-4 i witaminą K2 MK-7?

Witamina K2 zawiera kilka podtypów ogólnie oznaczanych jako menachinon-N (MK-N), gdzie "N" jest liczbą grup izoprenyloglinem. Zazwyczaj syntetyczne MK-4 służy do celów farmaceutycznych (o wymaganej dużej dawce: 45 mg / dzień). Witaminy K2 MK-4 wykazuje niższą biodostępność, bioaktywność i okres półtrwania w surowicy niż MK-7. Witamina K2 jako menachinon-7 (MK-7) jest najbardziej biodostępną i bioaktywną formą witaminy K.

Czy VitaMK7® można spożywać mieszając z posiłkami i zachowując jej właściwości?

Tak. Można ją wymieszać w cieczach (woda, jogurty i oleje) i preparatach proszkowych np. mleko w proszku, zachowując wszystkie jej właściwości.

Czy VitaMK7® może być stosowana jako żywność w UE?

Tak. Witamina K2 VitaMK7® otrzymała pozwolenia zgodnie z art. 5 Rozporządzenia (WE) 258/97 jako postać witaminy K dozwolonej do stosowania w żywności oraz suplementach diety.

Czy VitaMK7® posiada oświadczenia zdrowotne opublikowane przez EFSA?

Tak. VitaMK7® ma zatwierdzone oświadczenie zdrowotne: odgrywa ważną rolę w budowaniu i utrzymaniu mocnych kości.

Czy VitaMK7® posiada badania toksykologiczne, przedkliniczne i kliniczne?

Tak. VitaMK7® została bardzo dobrze przebadana przez Profesora G. Littarru i jego współpracowników (University of Marche -Włochy, Instytut Biochemii, Akademia Medyczna).

VitaMK7® produkowana jest w fabryce we Włoszech w zachowaniu procedur HACCP, cGMP, FDA.

 

Dawkowanie: 1 kapsułka jeden raz dziennie w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej i zrównoważonej diety i zdrowego trybu życia.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić przed wilgocią. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Opakowanie: 60 kapsułek.

Producent:

MedicaLine

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl