Hawajska Spirulina Pacifica *proszek 180g* Aliness

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 77,90 zł 77.90
ilość szt.
Zyskujesz 77 pkt [?]

towar niedostępny

Ocena: 3.66667
Producent: Aliness
Kod produktu: 279

Opis

Spirulina Pacifica®

Pure Hawaiian Microalgae

Aliness Spirulina Hawajska Pacifica®  to :

• Oryginalna Hawajska Spirulina Pacifica® (Cyanotech USA)  - NIE CHIŃSKA !!!

• Pochodzi z jednej z najstarszych hodowli spiruliny na świecie. Jest hodowana w bio-bezpiecznej strefie (Biosecure Zone) w czystych wodach basenu Pacyfiku w Kailua-Kona, Hawaje

•  Ocean Chill Drying™ - to opatentowana technologia osuszania spiruliny dzięki której zachowuje ona swoje cenne właściwości

• Wysoka jakość i biodostępność wszystkich składników odżywczych

• Biosecure Zone - oznacza miejsce wolne od pestycydów, zanieczyszczeń i odpadów oraz środków chwastobójczych

• Posiada liczne międzynarodowe certyfikaty jakości: ISO 9002, certyfikat koszerności , certyfikat HALAL, certyfikat produkcji GMP (sterylny standard) oraz certyfikat bezpieczeństwa stosowania

• Spirulina Hawajska Pacifica® została zaakceptowana przez US FDA (Amerykańska Agencja Bezpieczeństwa Żywności) oraz notyfikowana na liście GRAS (Generally Recognized As Safe - Ogólnie Uznany za Bezpieczny)

Składniki: Spirulina Pacifica (Algi Arthrospira platensis).

Zalecana dzienna porcja do spożycia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu:

½ miarki lub 1 miarka rozpuszczona w płynie, po jedzeniu.

Sterylna miarka znajduje się w środku opakowania.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia

Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

Zawartość opakowania: 180 g

Miejsce pochodzenia: Hawaje, Kailua-Kona, USA.

Firma Cyanotech była pierwszą firmą wytwarzającą mikroalgi na świecie, która otrzymała certyfikat ISO 9001:2000 w zakresie braku pestycydów, środków chwastobójczych oraz organizmów modyfikowanych genetycznie

Aliness Hawajska Spirulina Pacifica® to suplement diety w formie czystego proszku zawierający algi Spirulina Pacifica pochodzące z czystych wód basenu Pacifiku Kailua-Kona na Hawajach (USA) osuszonych  przy użyciu opatentowananej technologii Ocean Chill Drying™ (patent nr 5,276,977 USA) zapewniającej najwyższą jakość oraz biodostępność wszystkich składników  odżywczych

Działanie:

utrzymuje prawidłowy poziom cukru.

wspomaga w walce z nadwagą

wzmacnia włosy, skórę, paznokcie

przyczynia się do walki z wirusami i alergią

dostarcza wielu składników odżywczych, witamin, minerałów

wzmacnia naturalne mechanizmy obronne.

wspiera odporność organizmu.

Opis

Spirulina jest jedną z najzdrowszych i pełnowartościowych roślin. Zawiera prawie 4000 różnych związków w postaci minerałów, witamin oraz innych substancji odżywczych. Są to algi o charakterystycznej mocno zielonej barwie. Algi są źródłem wielu cennych składników budulcowych oraz odżywczych, zawierają bogaty skład aminokwasowy dzięki czemu wykazują szereg prozdrowotnych właściwości. Algi jako pierwsze pojawiły się na świecie 3,5 miliarda lat temu i przetrwały do dziś.

Spirulina zawiera bardzo wysokie stężenie rzadkiego kwasu gamma linolenowego (GLA) dzięki czemu korzystnie wpływa na obniżenie ciśnienia krwi i jej rozrzedzanie zmniejszając ryzyko zakrzepów, łagodzi objawy alergii, działa przeciwzapalnie, wspomaga prawidłowe nawilżenie skóry, dba o kondycję włosów i paznokci

Nazywana również bywa zielonym mięsem z uwagi na to iż zawiera niespotykanie dużą zawartość wysokowartościowego białka od 58 - 62% z kompletem 18 aminokwasów i beta karotenu. Spirulina zawiera ponadto: gamma linolowy, chlorofil, c-fikocyjaninę, dysmutazę nadtlenkową (S.O.D), minerały, witaminy, w tym kompleks witamin z grupy B.

Hawajska Spirulina Pacifica® to algi pochodzące z czystych wód basenu Pacifiku Kailua-Kona na Hawajach w USA. Kailua Kona na Hawajach ma najlepsze na świecie warunki klimatyczno - środowiskowe do produkcji spiruliny.

Spirulina Pacifica® pochodzi z jednej z najstarszych hodowli spiruliny na świecie, należącej do firmy Cyanotech Corporation, współpracującej stale z licznymi placówkami naukowymi w USA i Japonii.

Długoletnie doświadczenie hodowlane zaowocowało udoskonaleniem zwykłej odmiany spiruliny platensis, czyniąc ją jedną z najwartościowszych w porównaniu do spiruliny z innych światowych hodowli. Firma Cyanotech do hodowli nie używa środków chemicznych - pestycydów, herbicydów, a proces suszenia i tabletkowania jest opatentowany i odbywa się bez żadnych strat składników odżywczych (proces odbywa się w niskich temperaturach i braku dostępu tlenu).

Hawajska Spirulina Pacifica® posiada znacznie wyższą zawartość kluczowych składników odżywczych niż inne produkty tego typu.

Hawajska Spirulina Pacifica® jest uprawiana przy użyciu 100% wody pitnej z hawajskich warstw wodonośnych oraz czystej wody oceanu bogatej w 94 minerały.

Hawajska Spirulina Pacifica® znajduje się w tzw. Biosecure Zone (bio-bezpiecznej strefie), czyli miejscu wolnym od zanieczyszczeń, pestycydów, odpadów przemysłowych oraz środków chwastobójczych. Jest to środowisko najbardziej zbliżone do naturalnego. Szczegółowa kontrola jakości odbywa się na każdym etapie produkcji. Ostrożność ta jest uzasadniona, ponieważ spirulina należy do alg niebiesko-zielonych, które w niewłaściwych warunkach hodowlanych mogą wytwarzać niebezpieczne toksyny, które umiejscawiają się w strukturach komórkowych tych alg.

Aliness Hawajska Spirulina Pacifica® posiada liczne  międzynarodowe certyfikaty jakościowe, takie jak ISO 9002, certyfikat koszerności, certyfikat Halal, produkcji GMP oraz certyfikaty bezpieczeństwa stosowania. Produkt  końcowy badany jest przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia jakości i bezpieczeństwa spożycia.

Hawajska Spirulina Pacifica® otrzymała status GRAS (Generally Recognised As Safe) od FDA (Amerykańska Agencja Żywności i Leków).

*Podane informacje zgodne z oświadczeniami producenta Cyanotech Corporation:

Producent:

MedicaLine

Ostrówiec 150

05-480 Karczew

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl