Wspomaganie Wątroby

Wspomaganie Wątroby

Wspomaganie Wątroby

Wątroba jest bardzo ważnym organem,bez niej moglibyśmy żyć co najwyżej dwa lub trzy dni. Jedną z podstawowych funkcji wątroby jest utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Wątroba reguluje stężenie hormonów,bierze udział w oczyszczaniu krwi z produktów przemiany materii, metabolizuje leki,usuwa substancje toksyczne,bierze udział w produkcji białek które są niezbędne do funkcjonowania naszego organizmu. Wątroba bierze udział w przetwarzaniu produktu rozpadu krwinek czerwonych .Wątroba jest składnikiem naszego układu immunologicznego i bierze udział w mechanizmach ochrony przed zakażeniami. Bierze udział w trawieniu,wytwarza kwasy żółciowe oraz żółć niezbędną do trawienia pokarmu. Bierze udział w kontroli produkcji oraz usuwaniu produktów przemiany cholesterolu. Bierze udział w procesie termoregulacji czyli utrzymuje naszą temperaturę ciała na właściwym poziomie, oraz bierze udział w magazynowaniu witamin niezbędnych do funkcjonowania naszego organizmu takich jak witamina A , B , E i K.

Chora wątroba dotyka wiele osób, niestety nie jest łatwe określenie po objawach czy wątroba jest chora. Wynika to przede wszystkim z tego powodu, że wątroba nie ma unerwienia czuciowego, a przez to nie boli. Najczęstsze objawy chorej wątroby są często mylone z objawami innych chorób. Objawami chorej wątroby mogą być często osłabienie, zmęczenie, złe samopoczucie, utrata apetytu, problemy ze snem, problemy z koncentracją. Te objawy mogą sugerować zupełnie inne dolegliwości. W dalszych stadiach chorób wątroby mogą wystąpić takie objawy jak ciągłe wzdęcia, nudności, powiększenie obwodu brzucha. Objawy chorej wątroby często nie są charakterystyczne. Często choroby wątroby maskują się przy pomocy zgagi, niestrawności. Sprawia to, że przy wizycie u lekarza wątroba może być już nieodwracalnie uszkodzona, pomimo swoich niezwykłych właściwości regeneracyjnych. Aby wspomóc wątrobę polecamy używanie niżej wymienionych suplementów.

Czosnek

Czosnek charakteryzuje się właściwościami przeciwzakrzepowymi. Działa więc podobnie jak aspiryna, zmniejszając lepkość krwi. Co więcej, rozkurcza naczynia krwionośne, zmniejszając tym samym ryzyko wystąpienia zawału serca lub udaru;Czosnek zwalcza wiele bakterii odpornych na działanie innych antybiotyków. Są to bakterie, które najczęściej przyczyniają się do rozwoju komórek nowotworowych w układzie pokarmowym. Dzięki korzystnemu wpływowi na układ immunologiczny, stanowi idealną profilaktykę przed przeziębieniem i wszelkimi infekcjami. Czosnek przyspiesza wydzielanie żółci i usprawnia pracę jelit, zapobiegając powstawaniu wzdęć. Dodając czosnek do potraw, sprawiamy, że lepiej będą się one trawić.

Liver Health Formula NSP

Liver Health Formula to wyjątkowa mieszanka ziół przygotowana w celu usprawnienia trawienia oraz regeneracji i utrzymaniu w zdrowiu wątroby. Prawidłowe trawienie, metabolizm lipidów i odpowiedni poziom glukozy to zadania wątroby. Liver Health Formula to produkt który jest największym przyjacielem naszej wątroby.

Liver Regeneration oraz Ekstrakt z ostropestu.

Dzięki suplementom Aliness wzmocnisz wątrobę i przywrócisz ją do optymalnego stanu. Liver regeneration complex to unikalny produkt zawierający zioła, aminokwasy i ekstrakty roślinne. Zawiera również wiele opatentowanych formuł które gwarantują wysoką przyswajalność i biodostępność. Niezmiernie wartościowy dla naszej wątroby jest ostropest oraz karczoch. Najbardziej aktywnym składnikiem ostropestu jest silimaryna, a jej najbogatszym i najsilniejszym elementem - sylibina. Ma ona zbawienny wpływ na wątrobę, poprzez regenerację jej komórek, działając ochronnie oraz przyczyniając się do prawidłowej produkcji żółci. W Liver regeneration complex znajduje się autorska sylibina opracowana przez firmę Gnosis. Więcej informacji na stronie produktu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl