Omega-3 ARKTIS Kapsułki 120 szt. NORSAN

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 59,00 zł 59.00
ilość szt.
Zyskujesz 59 pkt [?]

towar niedostępny

Ocena: 4.0625
Producent: Norsan
Kod produktu: 753

Opis

Norsan

Omega-3 ARKTIS

120 kapsułek

Kapsułki z naturalnym olejem z dorsza arktycznego i ekstraktem z rozmarynu

 

Dzienna dawka: Zalecana dzienna porcja dostarcza 1,500 mg kwasów tłuszczowych omega-3 i wynosi 2 razy 3 kapsułki.

Pochodzenie surowców: Produkt zawiera 100% naturalny olej z dzikiego dorsza arktycznego, który pochodzi z zrównoważonego rybołówstwa.

Jakość surowców: To jest 100% naturalny produkt, co oznacza, że nie jest produktem koncentratu. Dorsz arktyczny dostarcza oleju wysokiej jakości.

Oczyszczenie: Olej jest oczyszczony z zanieczyszczeń, PCB i metali ciężkich, co zapewnia czystość i jakość produktu.

Przeciwutleniacz: Produkt zawiera ekstrakt z rozmarynu, który działa jako przeciwutleniacz.

Brak odbijania się: Produkt nie powoduje nieprzyjemnego efektu "odbijania się", co jest częstym problemem przy niektórych suplementach omega-3. Smak cytrynowy jest dodatkowym atutem.

To suplement diety, który jest źródłem kwasów tłuszczowych omega-3, mają one korzystny wpływ na zdrowie serca, mózgu i oczu.


Olej z dorsza pochodzi z zimnego Oceanu Arktycznego, co sprawia, że jest wyjątkowo bogaty w składniki odżywcze. Dorsz rośnie i żyje w tych ekstremalnych warunkach, co wpływa na jakość produktu omega-3. Olej ten jest naturalnym produktem pozyskiwanym z dziko żyjących ryb, które żyją na obszarze rybackim znajdującym się tuż przy norweskim wybrzeżu. Co ważne, po złowieniu ryby są przetwarzane w ciągu zaledwie 2 godzin, aby dostarczyć klientom jak najświeższy produkt. To staranne podejście do produkcji przekłada się na wysoką jakość oleju omega-3.

Olej z dorsza z Oceanu Arktycznego, który oferujemy, zawiera kompleks składający się z ponad 50 kwasów tłuszczowych, zachowując ich naturalną strukturę podczas procesu ekstrakcji i oczyszczania oleju Omega-3 Arktis. Ten proces ma na celu zachowanie integralności składników oleju, a efekt spożycia tego nieskupionego, naturalnego oleju rybiego jest podobny do korzyści płynących z jedzenia ryb.

Olej Omega-3 Arktis jest traktowany z wielką ostrożnością, aby zachować jego wyjątkową świeżość, co przekłada się na doskonałą tolerancję przez nasz organizm. Całkowita wartość utlenienia, znana jako TOTOX, w przypadku tego oleju wynosi od 3 do 5. Niski poziom TOTOX stanowi potwierdzenie wysokiej jakości surowców i procesu rafinacji. Jeśli chcesz przekonać się o świeżości i jakości tego produktu, po prostu otwórz butelkę i poczuj zapach oraz smak oleju. Jak w przypadku innych produktów spożywczych, te zmysły są dobrymi wskaźnikami jakości olejów omega-3.

Kapsułki "Omega-3 Arktis" zawierają czysty naturalny olej z wątroby dorsza pochodzący z zrównoważonych łowisk arktycznych. Dzienna porcja, która wynosi 2 razy 3 kapsułki, dostarcza 1,500 mg kwasów tłuszczowych omega-3, w tym EPA i DHA. Dzięki wyższemu stężeniu kwasów tłuszczowych omega-3 w porównaniu do niektórych innych suplementów, kapsułki "Omega-3 Arktis" zapewniają dogodną i skoncentrowaną dawkę.

Kapsułki stanowią dobrą alternatywę dla oleju w formie płynnej i są idealne dla tych, którzy wolą nie przyjmować czystego oleju w płynie lub dla osób, które często podróżują. To wygodny sposób na dostarczenie organizmowi cennych kwasów tłuszczowych omega-3

CERTYFIKACJA

Certyfikat Friends of the Sea (FOS), którym NORSAN Arktis się chlubi, stanowi gwarancję, że olej rybny pochodzi z rybołówstwa opartego na zrównoważonych zasadach. W ramach tego certyfikatu:

  • Produkty NORSAN Arktis pochodzą z nieprzeławianych stawów ryb, co przyczynia się do zachowania zdrowych populacji ryb.

  • Praktyki połowowe, które opierają się na łowieniu zagrożonych gatunków, są unikane, co pomaga w ochronie gatunków ryb.

  • Rybołówstwo i produkcja oleju rybnego w procesie FOS opierają się na zasadach efektywności energetycznej, co przekłada się na ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

  • Praktyki połowowe objęte są wysokimi standardami odpowiedzialności społecznej, co zapewnia sprawiedliwe warunki pracy i podejście przyjazne dla ludzi.

Dzięki tym zaletom certyfikatu Friends of the Sea, NORSAN Arktis jest produktem, który dba o równowagę ekosystemu i przestrzega norm społecznych.

 

Certyfikacja IFOS (Międzynarodowy Program Standaryzacji Olejów Rybnych) to niezależny program testowania i certyfikacji olejów rybnych, który ma na celu ocenę gotowych produktów dostępnych na rynku.

IFOS ustanawia rygorystyczne standardy w zakresie czystości, potencjału i świeżości olejów rybnych na całym świecie. Suplementy diety zawierające kwasy tłuszczowe omega-3 są poddawane ocenie na podstawie 5 kluczowych kryteriów, które obejmują między innymi czystość, stężenie kwasów tłuszczowych oraz świeżość produktu.

Oleje rybne NORSAN przeszły ocenę i spełniły wszystkie kryteria certyfikacji IFOS, co zaowocowało nadaniem im najwyższego standardu jakości, czyli 5 gwiazdek. To dowodzi, że oleje rybne NORSAN są wyjątkowo czyste, skoncentrowane i świeże, co pozwala na ich wykorzystanie w celu poprawy zdrowia i ogólnego samopoczucia. Certyfikat IFOS stanowi niezależne potwierdzenie jakości produktów NORSAN.

Skład:

Naturalny olej z dorsza (70,8%); Żelatyna; substancja utrzymująca wilgoć: gliceryna; Przeciwutleniacz: wyciąg z rozmarynu;
mieszane i d-α-tokoferole, olejek cytrynowy.

Przyjmowanie:

Zalecana dzienna dawka kapsułek Omega-3 Arktis wynosi 2 x 3 kapsułki dziennie. Należy je przyjmować w trakcie lub po posiłku, a dzienna porcja dostarcza 1.500 mg kwasów tłuszczowych omega-3. Z tej ilości, 480 mg stanowią kwas EPA, a 720 mg to kwas DHA.

Przechowywanie:

Otwarte i nieotwarte produkty NORSAN Omega-3 Arktis należy przechowywać w miejscu chronionym przed bezpośrednim działaniem światła słonecznego, w stabilnej temperaturze pokojowej lub piwnicy. Ważne jest także, aby produkt był trzymany poza zasięgiem małych dzieci, aby uniknąć przypadkowego spożycia. Ponadto, zawsze należy przestrzegać zalecanej dziennej dawki, aby zachować odpowiednie proporcje składników odżywczych w diecie. Pamiętaj, że suplementy diety nie mogą zastąpić zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego stylu życia, a jedynie mogą stanowić ich wsparcie.

Bez refluksu:
 
Smak i odbijanie się po spożyciu suplementów omega-3 mogą być problemem dla niektórych osób. NORSAN Omega-3 Arktis ma na celu rozwiązać ten problem poprzez staranną obróbkę surowców, zapewniając świeżość i wysoką jakość oleju. Dzięki temu olej jest łatwiejszy w przyjmowaniu i nie powoduje nieprzyjemnego efektu "odbijania się". To ważne, aby suplementy były nie tylko skuteczne, ale także łatwe do zaakceptowania w codziennej diecie.

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl